loading...

Yuva / Home Belgesel izle

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Belgesel izle tv de Çekimleri 3 yıl süren ve 54 ülkede, havadan çekilen görüntülerle inanılmaz bir görsel mesaj sunan belgesel YUVA (HOME), 2009 Haziran ayında 90 ulkede,aynı anda yayımlandı.İnsanlık geçtiğimiz birkaç kısa on yılda, gezegenin yaklaşık dört milyon yıl süren evrimle kurulan dengesini altüst etti. Ödenecek bedel ağir, ama artık karamsar olmak için çok geç: İnsanlığın bu gidişatı tersine çevirmesi, Dünya’nın zenginliklerini yağmaladığınınn farkına varması ve tüketim kalıplarını değistirmesi için hemen hemen 10 yılı var. Ancak insanoğlu hala bu kötü gidişe birşeyler yapabilir.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
1.795
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Yuva / Home Belgesel izle

Belgesel izle tv de Çekimleri 3 yıl süren ve 54 ülkede, havadan çekilen görüntülerle inanılmaz bir görsel mesaj sunan belgesel YUVA (HOME), 2009 Haziran ayında 90 ulkede,aynı anda yayımlandı.İnsanlık geçtiğimiz birkaç kısa on yılda, gezegenin yaklaşık dört milyon yıl süren evrimle kurulan dengesini altüst etti. Ödenecek bedel ağir, ama artık karamsar olmak için çok geç: […]

Tür: BBC

Yapım: 2009

IMDB Puanı: 8.6

Yönetmen: Yann Arthus-Bertrand

Konusu: Belgesel izle tv de Çekimleri 3 yıl süren ve 54 ülkede, havadan çekilen görüntülerle inanılmaz bir görsel mesaj sunan belgesel YUVA (HOME), 2009 Haziran ayında 90 ulkede,aynı anda yayımlandı.İnsanlık geçtiğimiz birkaç kısa on yılda, gezegenin yaklaşık dört milyon yıl süren evrimle kurulan dengesini altüst etti. Ödenecek bedel ağir, ama artık karamsar olmak için çok geç: İnsanlığın bu gidişatı tersine çevirmesi, Dünya’nın zenginliklerini yağmaladığınınn farkına varması ve tüketim kalıplarını değistirmesi için hemen hemen 10 yılı var. Ancak insanoğlu hala bu kötü gidişe birşeyler yapabilir.

Etiketler: , , , ,

BENZER FILMLER
Antik Romanın Yükselişi ve Çöküşü

IMDB Puanı: 8.2

33.904 kişi belgeseli izle di
Kara Balık – Blackfish belgesel İzle

IMDB Puanı: 8.1

2.106 kişi belgeseli izle di
Evrenin Harikaları / Wonders of The Universe

IMDB Puanı: 8.9

9.328 kişi belgeseli izle di
Hayat / Life

IMDB Puanı: 9.1

29.374 kişi belgeseli izle di
Hayatın Mucizeleri – Wonders of Life Belgesel izle

IMDB Puanı: 8.6

2.928 kişi belgeseli izle di
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?