loading...

SÜRÜ PSİKOLOJİSİ TÜM BÖLÜMLER HD

2

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Belgeseli izle tv de sürü psikoloji tüm bölümler.Gizli kameraların, 50.000 katılımcının ve davranış üzerine uzmanlaşmış bilim insanlarının bir araya gelmesinden ortaya ne çıkar? Cevap: Nat Geo’nun yeni ve çok eğlenceli gizli deneyleri!

Hayatınızın kontrolünün elinizde olduğunu farzedin. Bunu bir daha düşünün. Her gün, zihin manipülatörleri davranışlarımıza yön vermek için o kadar akıllıca adımlar atıyorlar ki bizler hiç farketmiyoruz bile. Eğlenceli TV deneylerini içeren belgesel, binlerce insana istediğimizi yaptırmanın veya hayatımızdaki en sinir bozucu sorunları çözmenin aslında ne kadar kolay olduğunu ortaya çıkarıyor. Davranış uzmanı psikiyatristlerinden oluşan bir ekip, bir grup set tasarımcısı ve oyuncunun yardımıyla alışveriş merkezleri, havaalanları ve stadyumlar gibi halka açık yerlerde yönetimlerin çözemediği problemlerle ilgili hünerlerini sergiliyor.

1.Bölüm: Adımlara Dikkat

2.Bölüm: Bencilik

3.Bölüm: Doğru Olanı Yap

4.Bölüm: Düşündürücü

5.Bölüm: En İyi Paket

6.Bölüm: Öfke Kontrolü

7.Bölüm: Tatil Hileleri

8.Bölüm: Tembel Toplum

9.Bölüm: Uçup Giden Zaman

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
5.244
FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
SÜRÜ PSİKOLOJİSİ TÜM BÖLÜMLER HD

Belgeseli izle tv de sürü psikoloji tüm bölümler.Gizli kameraların, 50.000 katılımcının ve davranış üzerine uzmanlaşmış bilim insanlarının bir araya gelmesinden ortaya ne çıkar? Cevap: Nat Geo’nun yeni ve çok eğlenceli gizli deneyleri! Hayatınızın kontrolünün elinizde olduğunu farzedin. Bunu bir daha düşünün. Her gün, zihin manipülatörleri davranışlarımıza yön vermek için o kadar akıllıca adımlar atıyorlar ki […]

Tür: NATİONAL GEOGRAPHİC

Konusu: Belgeseli izle tv de sürü psikoloji tüm bölümler.Gizli kameraların, 50.000 katılımcının ve davranış üzerine uzmanlaşmış bilim insanlarının bir araya gelmesinden ortaya ne çıkar? Cevap: Nat Geo'nun yeni ve çok eğlenceli gizli deneyleri! Hayatınızın kontrolünün elinizde olduğunu farzedin. Bunu bir daha düşünün. Her gün, zihin manipülatörleri davranışlarımıza yön vermek için o kadar akıllıca adımlar atıyorlar ki bizler hiç farketmiyoruz bile. Eğlenceli TV deneylerini içeren belgesel, binlerce insana istediğimizi yaptırmanın veya hayatımızdaki en sinir bozucu sorunları çözmenin aslında ne kadar kolay olduğunu ortaya çıkarıyor. Davranış uzmanı psikiyatristlerinden oluşan bir ekip, bir grup set tasarımcısı ve oyuncunun yardımıyla alışveriş merkezleri, havaalanları ve stadyumlar gibi halka açık yerlerde yönetimlerin çözemediği problemlerle ilgili hünerlerini sergiliyor.

Etiketler: , , , ,

BENZER FILMLER
KABUSA DÖNEN YOLCULUKLAR BELGESELİ İZLE

IMDB Puanı: 8.3

94.481 kişi belgeseli izle di
ZİHİN OYUNLARI  TÜM BÖLÜMLER İZLE

IMDB Puanı: 8.7

60.974 kişi belgeseli izle di
Uçak Kazası Raporu Belgesel izle

IMDB Puanı: 8.9

155.470 kişi belgeseli izle di
DMC ile SİHRİN ÖTESİNDE

IMDB Puanı: 8.0

5.625 kişi belgeseli izle di
NAT GEO İLE 80’LER TÜM BÖLÜMLER

IMDB Puanı: 8.4

4.826 kişi belgeseli izle di
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“SÜRÜ PSİKOLOJİSİ TÜM BÖLÜMLER HD” filminde 1 Yorum bulunuyor.