loading...

Putin’in Rusyası Tüm bölümler belgesel izle

2

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Belgesel izle tv de BBC belgesellerinden Rusya dünyanın en büyük, en güçlü, en karmaşık ülkelerinden biri. Dalgalanmalar, belirsizlikler ve süprizler ülkesi… Böyle bir ülkenin kaderi bir gece içerisinde, o ana kadar pek de iyi tanınmayan bir adamın ellerine teslim edildi. Peki kimdi bu Putin? Rus halkı tanımadığı birine nasıl güvenebildi?
Rusya’nın geleceğini ellerinde tutan adamın hayatını en mahrem yönleriyle kendi ağzından dinliyoruz. Vladimir Putin’le altı gün içerisinde toplam 24 saat süren “kıyasıya” yapılmış röportajdan can alıcı kesitler ve Putin’in fotoğraf albümünde nostaljik bir yolculuk… Bir KGB ajanın Rusya’nın zirvesine tırmanışının öyküsü. Daha önce hiçbir Rus lider hayatını ve fikirlerini böylesine apaçık sergilememişti. Başlangıçta meçhul bir casus. Boris Yeltsin Başkanlığa getirene kadar ise gizem dolu bir politikacı. Nihayet Putin’i meraklı bakışlardan saklayan perde kalkıyor. Bu perdenin arkasında mücadele ve başarı dolu son derece ilginç bir yaşam var. Bütün dünyayı ilgilendiren bir öykü.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
2.056
FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Putin’in Rusyası Tüm bölümler belgesel izle

Belgesel izle tv de BBC belgesellerinden Rusya dünyanın en büyük, en güçlü, en karmaşık ülkelerinden biri. Dalgalanmalar, belirsizlikler ve süprizler ülkesi… Böyle bir ülkenin kaderi bir gece içerisinde, o ana kadar pek de iyi tanınmayan bir adamın ellerine teslim edildi. Peki kimdi bu Putin? Rus halkı tanımadığı birine nasıl güvenebildi? Rusya’nın geleceğini ellerinde tutan adamın […]

Tür: Diğer Yapımcılar

Yapım: BBC

Konusu: Belgesel izle tv de BBC belgesellerinden Rusya dünyanın en büyük, en güçlü, en karmaşık ülkelerinden biri. Dalgalanmalar, belirsizlikler ve süprizler ülkesi... Böyle bir ülkenin kaderi bir gece içerisinde, o ana kadar pek de iyi tanınmayan bir adamın ellerine teslim edildi. Peki kimdi bu Putin? Rus halkı tanımadığı birine nasıl güvenebildi?

Etiketler: , , ,

BENZER FILMLER
Racing Extinction 2015 Türkçe Dublaj belgesel izle

IMDB Puanı: 8.2

2.883 kişi belgeseli izle di
How to Start a Revolution- Nasıl Devrim Yapılır

IMDB Puanı: 7.3

1.956 kişi belgeseli izle di
Savaş / The War Belgesel izle

IMDB Puanı: 9.0

2.761 kişi belgeseli izle di
Oradaydım belgeseli

IMDB Puanı: 8.0

8.391 kişi belgeseli izle di
ABD’NİN GİZLİ TARİHİ TÜM BÖLÜMLER BELGESEL İZLE

IMDB Puanı: 8.1

6.593 kişi belgeseli izle di
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?