loading...

NAT GEO İLE 80’LER TÜM BÖLÜMLER

0

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

The ’80s: The Decade That Made Us

Bizi biz yapan 80’li yıllara doğru bir yolculuğa ne dersin? 

80’ler yalnızca nostaljiden ibaret değil. Cazibenin, ölçüsüzlüğün, gözü kara ihtirasın ve teknolojik gelişimin birleştiği, bizi biz yapan küresel değişimlerin yaşandığı eşsiz bir dönem. Şu anda yaşadığımız dünyanın temellerini atan pek çok önemli gelişme bu on yılda yaşandı. Spor kahramanları, futbolda yaşanan inanılmaz anlar, ilgi çekici buluşlar ve yıkıcı felaketler dünya çapında milyonlarca insanı etkiledi. Geleceğimizi şekillendiren kararların ve icatların damgasını vurduğu bu on yılı, devrimsel nitelikteki dönüm noktalarını bizzat yaşamış kişilerin gözünden izleyeceksiniz. Müzik ve film dünyasının starlarını, teknolojinin öncülerini, medya ve iş dünyasında en çok konuşulan isimleri bir arada göreceksiniz. Omuzda taşınan müzik setleri, herkesin nefesini tutarak izlediği Çernobil nükleer kazası, Maradona’nın Arjantin’e kupayı getiren “Tanrı’nın Eli” ve çok daha fazlası ekranlara gelecek.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
4.839
FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
NAT GEO İLE 80’LER TÜM BÖLÜMLER

The ’80s: The Decade That Made Us Bizi biz yapan 80’li yıllara doğru bir yolculuğa ne dersin?  80’ler yalnızca nostaljiden ibaret değil. Cazibenin, ölçüsüzlüğün, gözü kara ihtirasın ve teknolojik gelişimin birleştiği, bizi biz yapan küresel değişimlerin yaşandığı eşsiz bir dönem. Şu anda yaşadığımız dünyanın temellerini atan pek çok önemli gelişme bu on yılda yaşandı. Spor […]

Tür: NATİONAL GEOGRAPHİC

Yapım: 2013

IMDB Puanı: 8.4

Konusu: Bizi biz yapan 80'li yıllara doğru bir yolculuğa ne dersin? 80’ler yalnızca nostaljiden ibaret değil. Cazibenin, ölçüsüzlüğün, gözü kara ihtirasın ve teknolojik gelişimin birleştiği, bizi biz yapan küresel değişimlerin yaşandığı eşsiz bir dönem. Şu anda yaşadığımız dünyanın temellerini atan pek çok önemli gelişme bu on yılda yaşandı. Spor kahramanları, futbolda yaşanan inanılmaz anlar, ilgi çekici buluşlar ve yıkıcı felaketler dünya çapında milyonlarca insanı etkiledi. Geleceğimizi şekillendiren kararların ve icatların damgasını vurduğu bu on yılı, devrimsel nitelikteki dönüm noktalarını bizzat yaşamış kişilerin gözünden izleyeceksiniz. Müzik ve film dünyasının starlarını, teknolojinin öncülerini, medya ve iş dünyasında en çok konuşulan isimleri bir arada göreceksiniz. Omuzda taşınan müzik setleri, herkesin nefesini tutarak izlediği Çernobil nükleer kazası, Maradona’nın Arjantin’e kupayı getiren “Tanrı’nın Eli” ve çok daha fazlası ekranlara gelecek.

Etiketler: , , ,

BENZER FILMLER
KABUSA DÖNEN YOLCULUKLAR BELGESELİ İZLE

IMDB Puanı: 8.3

94.896 kişi belgeseli izle di
ZİHİN OYUNLARI  TÜM BÖLÜMLER İZLE

IMDB Puanı: 8.7

61.387 kişi belgeseli izle di
Uçak Kazası Raporu Belgesel izle

IMDB Puanı: 8.9

156.306 kişi belgeseli izle di
DMC ile SİHRİN ÖTESİNDE

IMDB Puanı: 8.0

5.645 kişi belgeseli izle di
SÜRÜ PSİKOLOJİSİ TÜM BÖLÜMLER HD
5.261 kişi belgeseli izle di
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?