loading...

Inside The Human Body : insan Atlası

6
( Yüksek Kalite ) 1.Bölüm 2.Bölüm 3.Bölüm 4.BölümYorum yap

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Belgesel izle tv’de BBC’nin 2011 yapımı olay belgeseli “Inside The Human Body” (İnsan Atlası) İns@n bedeni üzerine d@ha önce hiç görmediğiniz ölçekte yapılan bu çalışma, bizi biz yapæn benzersiz ve muhte$em bedenimiz hakkında bugüne kadar anlatılmış en kapsamlı hikayedir. Nefes kesen CGI, bedenimizin farklı parçalarının na$ıl ve neden dönüştüğünü göstermek için izleyenleri insan bedeninin içinde bir yolculuğa çık@rtıyor. Sıradışı bilimsel görüntüler ile insan bedeninin en olağæn dışı ve en g@rip işleyişleri saniye saniye gözler önüne seriliyor. Hiçbirimizin farkında bile olmadığı unsurları açığa çıkartarak, tüm dünyadaki insanların görüntüleriyle deneyimlerimizin evrenselliğini örneklerle ortaya koyuyor.
İnsan davranışları süper yavaş çekimde gösterilirken, bazılarımızın nasıl muhte$em şeyler yapabildiğini, nasıl inanılmaz yerlerde ya$ayabildiğini ve psikolojilerini nasıl limitlerine kadar zorlædıklarını daha net anlamamızı sağlıyor.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
6.559
FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Inside The Human Body : insan Atlası

Belgesel izle tv’de BBC’nin 2011 yapımı olay belgeseli “Inside The Human Body” (İnsan Atlası) İns@n bedeni üzerine d@ha önce hiç görmediğiniz ölçekte yapılan bu çalışma, bizi biz yapæn benzersiz ve muhte$em bedenimiz hakkında bugüne kadar anlatılmış en kapsamlı hikayedir. Nefes kesen CGI, bedenimizin farklı parçalarının na$ıl ve neden dönüştüğünü göstermek için izleyenleri insan bedeninin içinde […]

Tür: BBC, Bilim ve Teknoloji, HD Belgesel İzle

Yapım: 2011

IMDB Puanı: 8.6

Konusu: Belgesel izle tv’de BBC’nin 2011 yapımı olay belgeseli “Inside The Human Body” (İnsan Atlası) İns@n bedeni üzerine d@ha önce hiç görmediğiniz ölçekte yapılan bu çalışma, bizi biz yapæn benzersiz ve muhte$em bedenimiz hakkında bugüne kadar anlatılmış en kapsamlı hikayedir. Nefes kesen CGI, bedenimizin farklı parçalarının na$ıl ve neden dönüştüğünü göstermek için izleyenleri insan bedeninin içinde bir yolculuğa çık@rtıyor. Sıradışı bilimsel görüntüler ile insan bedeninin en olağæn dışı ve en g@rip işleyişleri saniye saniye gözler önüne seriliyor. Hiçbirimizin farkında bile olmadığı unsurları açığa çıkartarak, tüm dünyadaki insanların görüntüleriyle deneyimlerimizin evrenselliğini örneklerle ortaya koyuyor. İnsan davranışları süper yavaş çekimde gösterilirken, bazılarımızın nasıl muhte$em şeyler yapabildiğini, nasıl inanılmaz yerlerde ya$ayabildiğini ve psikolojilerini nasıl limitlerine kadar zorlædıklarını daha net anlamamızı sağlıyor.

Etiketler: , , , , , , ,

BENZER FILMLER
Clash Of The Gods – Tanrıların Savaşı izle

IMDB Puanı: 8.0

8.962 kişi belgeseli izle di
ASKERİ SİLAHLAR İZLE

IMDB Puanı: 8.6

6.641 kişi belgeseli izle di
Antik Romanın Yükselişi ve Çöküşü

IMDB Puanı: 8.2

33.609 kişi belgeseli izle di
ZİHİN OYUNLARI  TÜM BÖLÜMLER İZLE

IMDB Puanı: 8.7

60.426 kişi belgeseli izle di
DMC ile SİHRİN ÖTESİNDE

IMDB Puanı: 8.0

5.549 kişi belgeseli izle di
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?