loading...

Clash Of The Gods – Tanrıların Savaşı izle

1

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Her bölümü yaklaşık 1 saat süren 2009 yapımı history channel belgeseli. her bölümde ayrı bir mitolojik kahramana, tanrıya ya da yaratığa yer veriliyor. ilk sezonu şöyle;

1. Bölüm: “Zeus” Zeus\’un ve onun Olimposlulara Titanları yenmelerinde ve evrenin kontrolünü ele geçirmelerinde nasıl liderlik ettiğinin hikayesi.

2. Bölüm: “Hercules” Dünyanın en güçlü adamı Herkül bir öfke krizinde ailesini öldürür ve ona günahlarından arınması için tamamlaması gereken 12 görev verilir.

3. Bölüm: “Hades” Hades yeraltı dünyasının hakimi ve ölü ruhların sahibidir. bu bölümde hades\’in bu konuma nasıl geldiği, ondan neden bu kadar korkulduğu ve yunanlıların ölümden sonra onları ne beklediği konusundaki düşüncelerinin ne olduğu anlatılır.

4. Bölüm: “Minotaur” Minotor, minos sarayının altındaki labirentte yaşayan ve insan eti yiyen yarı insan yarı boğaydı. her dokuz yılda bir atina\’dan minotor\’a kurban edilmek üzere yedi delikanlı ve yedi bakire seçilirdi. bu theseus adında cesur bir adamın labirente girip canavarı öldürmesine kadar devam etti.

5. Bölüm: “Medusa” Medusa poseidon tarafından tecavüze uğrayıp bekaret yemini bozulana kadar athena\’nın güzel bir rahibesiydi. posedion\’ı cezalandırmayı reddeden athena bütün öfkesini medusa\’ya kustu ve onu öyle çirkin bir canavara dönüştürdü ki ona bakan herkes taşa dönüşecekti ama sonunda ölümü perseus\’un ellerinden oldu…….

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
9.110
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Clash Of The Gods – Tanrıların Savaşı izle

Her bölümü yaklaşık 1 saat süren 2009 yapımı history channel belgeseli. her bölümde ayrı bir mitolojik kahramana, tanrıya ya da yaratığa yer veriliyor. ilk sezonu şöyle; 1. Bölüm: “Zeus” Zeus\’un ve onun Olimposlulara Titanları yenmelerinde ve evrenin kontrolünü ele geçirmelerinde nasıl liderlik ettiğinin hikayesi. 2. Bölüm: “Hercules” Dünyanın en güçlü adamı Herkül bir öfke krizinde […]

Tür: HD Belgesel İzle, History Channel, tarihi belgesel izle

Yapım: 2009

IMDB Puanı: 8.0

Etiketler: , , , , , , , , , ,

BENZER FILMLER
ASKERİ SİLAHLAR İZLE

IMDB Puanı: 8.6

6.699 kişi belgeseli izle di
Gizli Evren – Our Universe Belgesel izle

IMDB Puanı: 7.2

4.146 kişi belgeseli izle di
DMC ile SİHRİN ÖTESİNDE

IMDB Puanı: 8.0

5.627 kişi belgeseli izle di
How to Start a Revolution- Nasıl Devrim Yapılır

IMDB Puanı: 7.3

1.959 kişi belgeseli izle di
TRT – Kaos Hattı Tüm Bölümler
2.314 kişi belgeseli izle di
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?