loading...

AKILLARA DURGUNLUK VEREN OLAYLAR BELGESEL İZLE

2

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Belgesel izle ‘de Akıllara Durgunluk Veren Olaylar Belgeseli enteresan,gizemli, şaşırtıcı ve ilginç olaylar incelerken, bu olayların altında yatan sepebler açıklanamaz mı yoksa bilimsel olarak bir açıklaması yapılabilir mi sorusuna yanıt arıyor.
Akıllara Durgunluk Veren Olaylar Belgeseli dizisinde başına bu tip olaylar gelmiş kişilerle görüşülerek bu olayların asıl sebepleri inceleniyor. Belgeselde değişik olaylar test edilerek bu olaylar deneylerle netliğe kavuşturuluyor.
Bir çok kez bu olaylar bilimsel olarak açıklanabilirken bilimsel olarak açıklanamayan olaylara da hep birlikte göreceğiz. İşte bu durumda akıllara durgunluk veren olay budur demek zorunda kalıyoruz.
1.Bölüm: Kokainci Mumyalar
2.Bölüm: Çinli Kolomb
3.Bölüm: Hayalet Gemi
4.Bölüm: Lolipop İnsan
5.Bölüm: Ölüme Karşı İnanılmaz Zafer
6.Bölüm: Ölümün Kokusu
7.Bölüm: Zihin Hakimiyeti İçin Savaş

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
6.920
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
AKILLARA DURGUNLUK VEREN OLAYLAR BELGESEL İZLE

Belgesel izle ‘de Akıllara Durgunluk Veren Olaylar Belgeseli enteresan,gizemli, şaşırtıcı ve ilginç olaylar incelerken, bu olayların altında yatan sepebler açıklanamaz mı yoksa bilimsel olarak bir açıklaması yapılabilir mi sorusuna yanıt arıyor. Akıllara Durgunluk Veren Olaylar Belgeseli dizisinde başına bu tip olaylar gelmiş kişilerle görüşülerek bu olayların asıl sebepleri inceleniyor. Belgeselde değişik olaylar test edilerek bu […]

Tür: Discovery Channel

Yapım: 2010

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: William Shatner

Konusu: Belgesel izle 'de Akıllara Durgunluk Veren Olaylar Belgeseli enteresan,gizemli, şaşırtıcı ve ilginç olaylar incelerken, bu olayların altında yatan sepebler açıklanamaz mı yoksa bilimsel olarak bir açıklaması yapılabilir mi sorusuna yanıt arıyor. Akıllara Durgunluk Veren Olaylar Belgeseli dizisinde başına bu tip olaylar gelmiş kişilerle görüşülerek bu olayların asıl sebepleri inceleniyor. Belgeselde değişik olaylar test edilerek bu olaylar deneylerle netliğe kavuşturuluyor. Bir çok kez bu olaylar bilimsel olarak açıklanabilirken bilimsel olarak açıklanamayan olaylara da hep birlikte göreceğiz. İşte bu durumda akıllara durgunluk veren olay budur demek zorunda kalıyoruz. 1.Bölüm: Kokainci Mumyalar 2.Bölüm: Çinli Kolomb 3.Bölüm: Hayalet Gemi 4.Bölüm: Lolipop İnsan 5.Bölüm: Ölüme Karşı İnanılmaz Zafer 6.Bölüm: Ölümün Kokusu 7.Bölüm: Zihin Hakimiyeti İçin Savaş

Etiketler: , , , , ,

BENZER FILMLER
İNANILMAZ KURTULUŞ – ULTİMATE SURVİVAL TÜM BÖLÜMLER

IMDB Puanı: 8.2

761.380 kişi belgeseli izle di
Kozmik Çarpışmalar Belgeseli

IMDB Puanı: 8.0

4.422 kişi belgeseli izle di
CIA AMERİKA’NIN GİZLİ SAVAŞÇILARI BELGESEL İZLE

IMDB Puanı: 7.1

3.758 kişi belgeseli izle di
Hayatın Hızı / Speed of Life

IMDB Puanı: 8.0

2.474 kişi belgeseli izle di
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?